Hakkımızda

25 YILLIK BİRİKİMİ İLE HER ZAMAN YANINIZDA

Kızılay Çözüm Eğitim Kurumları

Ankara ilinde dershane eğitimi konusunda yılların verdiği tecrübemize güveniyoruz. Çünkü başarılarımız, öğrencilerimize yaklaşımımız ve profesyonel koçluk hizmetlerimiz, bize bu özgüveni veriyor. Sevgili öğrenciler, başarı asla tesadüf değildir. Amacımız, öğrencinin konuları ezbere değil en iyi şekilde kavraması, bol soru çözmesi, öğrenmede karşılaştıkları güçlükleri yenmeyi öğrenmesini sağlamaktır. Her insan yeterince dikkat ve ilgi gösterdiğinde, her türlü öğretimi ve eğitimi alabilecek kapasitededir. Biliyoruz ki kaliteli bir üniversite hazırlık evresinin ardından başarının gelmesi kesindir.

Eğitim sektöründe 25 yıllık tecrübemizden öğrendiğimiz şeylerden biri, bu inancı referans alarak daima başarıyı hedeflememizdir. Sevgili öğrenciler, zaman sizin için de bizim için de çok önemlidir. Sizleri zor bir maratona hazırlıyoruz. Okulda evde ve dershanede geçirdiğiniz zamanı nasıl daha verimli kullanabilirsiniz? Biz Ankara Dershane denildiğinde ilk akla gelen dershanelerden biri olarak yönetimimizle ve uzman öğretmenlerimizle, size bunu öğretiyoruz. Ders çalışma alışkanlıklarınızı yeniden düzenliyoruz. Öğrencilerin kendi potansiyellerini ortaya çıkarmasını sağlamaya çalışıyoruz. Her biriniz bir cevhersiniz ve biz içinizde ki o cevheri ortaya çıkarıyoruz.

En önemli aşamalardan biri de, uzun bir çalışma döneminden sonra öğrencilerimize mesleklerini seçerken destek olmaktır. Hayatınızın geri kalan tüm zamanlarını seçtiğiniz meslekle uğraşarak geçireceksiniz. Yatkın olduğunuz ve zevk aldığınız meslekler edinmeniz için, yolunuzun önündeki duraklardan biri olan yüksek öğretime geçiş noktasında sizlere deneyimli hocalarımızla en iyi rehberlik hizmetini veriyoruz. Ankara dershane olarak hem sizlerle hem de velilerinizle, gelişen bilim ve teknolojinin nimetlerinden yararlanarak iletişim halinde en kaliteli eğitimi vermeye devam ediyoruz.